Ons team

Created with Sketch.

Het team van Diversity Talks bestaat uit een uitvoerend bestuur en een team van vrijwilligers. Alle teamleden werken hard aan diverser en toegankelijker hoger onderwijs. Ben je benieuwd wie de personen achter Diversity Talks zijn? Hieronder vind je meer informatie over ons.

Voor vragen aan het hele team kun je mailen naar info@diversitytalks.nl of de contactpagina bezoeken.

Khaled Tamimy (hij/hem/zijn)

Voorzitter

khaled@diversitytalks.nl

Artur Moeijes (hij/hem/zijn)

Penningmeester

artur@diversitytalks.nl

Fatiya Munkaila (zij/haar/haar)

Toezichthoudend bestuurslid

fatiya@diversitytalks.nl

Erik van Halewijn (hij/hem/zijn)

Secretaris

erik@diversitytalks.nl

Anne Markus (zij/haar/haar)

Projectmanager

anne@diversitytalks.nl

Lela Roos (die/hen/hun)

Projectmanager

lela@diversitytalks.nl

Rijk Willers (hij/hem/zijn)

Projectmanager

rijk@diversitytalks.nl

Elizabeth Muhsin (zij/haar/haar)

Projectmanager

elizabeth@diversitytalks.nl

Zina Janssen (zij/haar/haar)

Projectmanager

zina@diversitytalks.nl

Umu Jalloh (zij/haar/haar)

Projectmanager

umu@diversitytalks.nl

Stijn Kleijweg (hij/hem/zijn)

Projectmanager

stijn@diversitytalks.nl